BALSAM Z SADŁA GĘSI 200 ml – DESMAL smalec gęsi

ksylitol auchan, zielony jęczmień jak pić, mąka kokosowa wartości odżywcze, smoothie szpinak banan

BALSAM Z SADŁA GĘSI 200 ml – DESMAL

Kod kreskowy –

Kod kreskowy
5901425309257

PKWiU –

Masa:

Tworzywo

Tworzywo op. jednostkowego

Kraj pochodzenia Polska

Kategorie smalec gęsi

Producent DESMAL

SKŁADNIKI
Goose Oil, Ricinus Communis Oil, Rosmarinus Oil

OPIS
Balsam regenerujący  – jest szczególnie polecany dla osób z dolegliwościami stawowymi. Można go stosować do masażu barku, biodra, kolana, łokcia, nadgarstka, a także kostki czy pięty. Może być także używany do kręgosłupa, jednak jego masaż powinno powierzyć się specjaliście. Balsam składa się wyłacznie z trzech składników: sadła z gęsi domowej (hodowlanej), oleju rycynowego (rącznikowego) oraz olejku rozmarynowego. Nie zawiera on w swoim składzie żadnych innych dodatków.
Balsam wygładza, zmiękcza i natłuszcza skóre. Regeneruje, odżywia i zwiększa jej elastyczność. Delikatnie rozgrzewa i poprawia mikrokrążenie.
Tylko do użytku zewnętrznego. Nanieść niewielką ilość półpłynnego balsamu na skórę i bardzo starannie wmasować aż do poczucia szorstkości na masowanym miejscu. Bezpośrednio czynność powtórzyć 2-3 krotnie, dobierając każdorazowo niewielką ilość balsamu.

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Nie używany balsam przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu w zamkniętym opakowaniujodavit, czerwona herbata, komosa ryżowa wartości, czystek skład, coś na zdrowie