HENNA NATURALNA Z AMLĄ I JATROPHĄ – KHADI farby do włosów

liście agawy zastosowanie, mąka kokosowa skład, mung, jak przyrzadzic szpinak, proszek do pieczenia bio, deser z kaszy, pasta warzywna, pestki moreli cena, czarnuszka wlasciwosci

HENNA NATURALNA Z AMLĄ I JATROPHĄ – KHADI

Kod kreskowy –

Kod kreskowy
4260378040114

PKWiU –

Masa:

Masa netto (g)
100

Tworzywo

Tworzywo op. jednostkowego

Kraj pochodzenia Niemcy

Kategorie farby do włosów

Producent KHADI

SKŁADNIKI
Lawsonia Inermis (Henna), Emblica Officinalis (Amla), Eclipta Alba (Bhringaraj), Bacopa Monniera (Brahmi), Acacia Concinna (Shikakai), Terminalia Chebula (Harad), Jatpropha Glandulifera (Jatropha), Azadirachta Indica (Neem), Terminalia Bellirica Roxb (Vibhitaki)

OPIS
Naturalna, w 100% ziołowa farba do włosów wyprodukowana na bazie henny z dodatkiem indyjskich ziół: amli i jatrophy. Nadaje włosom siwym i blond kolor jasnej, żywej czerwieni, a na włosach ciemnych pozwala uzyskać różne odcienie intensywnej czerwieni po mahoń. Ostateczny efekt koloryzacji zależy od wyjściowego koloru włosów. Farba doskonale pokrywa siwe włosy.
Składniki ziołowej farby Khadi:
Henna koloryzuje włosy dzięki barwnikowi zawartemu w łodygach i liściach krzewu henny. Działa wzmacniająco na cebulki włosowe i koi podrażnienia skóry głowy. Skutecznie pielęgnuje włosy podczas koloryzacji, dodając im miękkości.
Amla w zmacnia cebulki włosów, eliminuje łupież, zapobiega rozdwajaniu się końcówek i doskonale zmiękcza włosy.
Jatropha to wiecznie zielona roślina z Indii. Z jej kory otrzymuje się barwnik, który nadaje włosom miedziano-mahoniowy odcień.
Farby Khadi mogą być stosowane podczas ciąży i w okresie karmienia piersią.

SPOSÓB UŻYCIA
Instrukcja znajduje się wewnątrz opakowania.

UWAGI
Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Stosować tylko na zdrową i nienaruszoną skórę. Nie wdychać proszku.mąka migdałowa biedronka, suszenie pestek z dyni, dżem bez cukru, pieprz mielony, dania z komosy ryżowej, zorawina info, orzechy pinii cena